Nepal DRR Portal

Government of Nepal

Nepal Disaster Risk Reduction Portal

Kathmandu, Nepal

    National Flag of Nepal
RECENT NEWS
नदि किनार क्षेत्रको नजिक नजान तथा जान नदिनहुन जिल्ला विपद व्यवस्थापन समिति वर्दियाकाे अनुराेध                           मिती:-२०७६/५/२९ गते अं. ०२:३० बजेको समयमा जि.बाँके, नेपालगंज न.पा. वडा नं. १८ स्थित कर्णाली प्रदेश प्रहरी तालिम केन्द्र अगाडी रहेको एए बस्ने जयगोपाल श्रेष्ठको घरमा रहेको उमलक्ष्मी मेसिनरी पसलमा आगलागि हुँदा पसलमा रहेको सबै सामग्री जली नस्ट भयको / मानबिय                           मिती:-२०७६/५/२२ गते अं. २१:४० बजेको समयमा जि.बाँके, नेपालगंज नपा. वडा नं. २ घरबारीटोलमा रहेको रबिन फेन्सी स्टोरमा बिधुत सर्ट भै आगलागि हुँदा पसल जली नस्ट भयको /अन्दाजी ३९ लाख बराबरको छती /मानबिय क्षेती नभयको /                          राष्ट्रिय विपद् जोखिम न्यूनीकरण तथा व्यवस्थापन प्राधिकरणको कार्यकारी प्रमुख नियुक्तिका लागि दरखास्त आव्हान सम्बन्धी सूचना                          मिति २०७६ श्रावन २३ गते राती अन्दाजी ११ बजे नेपालगंज उपमहानगरपालिका वार्ड न.११बिपी चोक नजिक रहेका फर्निचर पसलमा आगलागी / १२ फर्निचर पसल आगलागीबाट जलेर पूर्ण रुपमा नस्ट / अन्दाजी ३ करोड बराबरको क्षेती / मानबिय क्षेती नभयको /                         

Disaster Focal Person

S.No. Name Designation Organization Telephone Mobile Email
1 Indu Ghimire Joint Secretary Ministry of Home Affairs 01-4211241 9851140005 ighimire027@gmail.com
2 Rajan Raj Pandey Joint Secretary Ministry of Drinking Water 0 9841285593 pandeynepal@yahoo.com
3 Chuda Mani Bhandari Joint Secretary Ministry of Health and Population 014250842 9851129255 cmbgulmi@gmail.com
4 Gehendra Rajbhandari Joint Secretary Ministry of Foreign Affairs 014200182 9841254788 gahendra7@hotmail.com
5 Shambhu Prasad Regmi Under Secretary Ministry of Home Affairs 01-4200257 9841333348 sregmig@gmail.com
6 Rishiraj Acharya Under Secretary Ministry of Federal Affairs and General Administration 0 9841296990 acharya22005@gmail.com
7 Bharat Sharma Under Secretary Ministry of Women, Children and Senior Citizen 014211190 9841273825 bharatsharmabrs@gmail.com bharat.sharma@nepal.gov.np
8 Bishnu Prasad Bhattrai Under Secretary Ministry of Youth and Sports 014200545 9851128280 Bishnub888@gmail.com
9 Suvaskumar Bhattarai Under Secretary Ministry of Law, Justice and Parliamentary Affairs 014211987 9841414311 suvaskbhattarai@gmail.com
10 Bijendra Krishna Shrestha Under Secretary Ministry of Forest and Environment 014211567 9841579982 bijendra25@yahoo.com
11 Anup Nepal Under Secretary Ministry of Communication and Information Technology 014211980 9841520115 nepal0@yahoo.com
12 Binu Bajrachary Kuwar Under Secretary National Reconstruction Authority 014211465 9741026456 binu2064@gmail.com
13 Pradarsani Kumari Under Secretary Ministry of Industry, Commerce and Supplies 014211967 9851120005 pradasaniekumari7@gmail.com
14 Anita Koirala Under Secretary Ministry of Defence 014211285 9841611227 ani_koirala@yahoo.com
15 Nirajan Ghimire Under Secretary Ministry of Culture,Tourism and Civil Avaiation 014211620 9841617575 nirajanghimire@gmail.com
16 Goma Devi Dhakal Under Secretary OPMCM 014211065 9841627439 paudelgoma.dhakal@gmail.com
17 Shivranjan Paudel Under Secretary National Planning Commission 014211133 9843156191 srpoudel@npc.gov.np
18 Baburam Bhandari Under Secretary Ministry of Finance 014211301 9841919207,9851113424 brbhandari1@yahoo.com/ brbhandari@mof.gov.np
19 Sundar Prasad Sharma Under Secretary Department of Forests and Soil Conservation 0 9841311069 sharmasp1966@yahoo.com
20 Laxman Prasad Bashyal Under Secretary Ministry of Education, Science and Technology 01-4200383 9841400221 lbashyal@hotmail.com
21 Bamshi Kumar Acharya Under Secretary Ministry of Home Affairs +977-9851097651 +977-9851097651 bamshia18@yahoo.com
22 Rishiram Pangeni Under Secretary Ministry of Land Management, Cooperatives and Poverty Alleviation 0 9841356397 rrpangeni6@gmail.com
23 Dr.Gangadatta Acharya Under Secretary Ministry of Agriculture and Livestock Development 0 9841371697 0
24 Sita Duwadi Section Officer Ministry of Federal Affairs and General Administration 0 9841037494 slamichhane2011@yahoo.com
25 Binod Gnawali Section Officer Ministry of Agriculture and Livestock Development 014211665 9851194278 binod.iaas@gmail.com ganga1971@gmail.com
26 Shree Krishna Acharya Section Officer Ministry of Education, Science and Technology 0 9841771594 shreekrishna605@gmail.com
27 Bikash Devkota S.D.E. Department of Water Resources and Irrigation 0 9851134700 devkotabkash@gmail.com
28 Laxmi K.C. S.D.E. Department of Roads 0 9851087472 luxmee10@gmail.com
29 Subash Thapa Colonel Nepal Army 014246490 9851138890 captsubash@gmail.com
30 Bhim Bahadur Thapa SSP Armed Police Force 01-5249042 9841328511 mikeoscar_1@yahoo.com, dm@apf.gov.np
31 Dilip Kumar Chaudhari SSP Nepal Police 014359306 9851280124 hidilip47@gmail.com
32 Chiranjibi Gautam Deputy Director Department of Education 0 9843219456 0
33 Mona Aryal . Nepal Red Cross Society 014270650 986330397 mona.aryal@nrcs.org
34 Bhojraj Ghimire . Nepal Red Cross Society 014272761 9851007289 bhojraj.ghimire@nrcs.org
35 Bhagawati Sangraula . Social Welfare Council 014418111 9841423080 lamsaldb@yahoo.com
36 Ram Kumar Sapkota . Department of Survey 0 9841389660 ramksap1@gmail.com
37 Sujan Jojiju . Ministry of Labor, Employment and Social Protection 0 9841451411 sujan.jojiju@gmail.com
38 Sureshchandra Acharya . Department of Urban Development & Building Construction 0 9841675480 sureshkhaira@gmail.com
39 Kishor Kumar Bhattarai . Metropolitan emergency operation center 0 9851004397 kishorkbhattarai1@gmail.com
40 Chhabilal Khanal . Tribhuvan International Airport Civil Aviation Office 01-4113033 9851067564 chhabi66@yahoo.com
41 Sarojkumar Pokhrel . Tribhuvan International Airport Civil Aviation Office 0 9849031425 sarojkumarpokhrel@gmail.com
42 Sunil Pokharel . Department Of Hydrology and Meteorology 0 9841154377 sunilpokharel2014@gmail.com
43 Parajuli Kedar . Department of Health Services 0 9841270452 parajulikedar90@yahoo.com
44 Indira ojha Director Department of Women and Children 015535480 9841741319 ojhaindira@yahoo.com
45 Dev Chandralal Karn Director Civil Aviation Authority of Nepal 014262324 9841305937 d_karna@hotmail.com
46 Sushil Kumar Sharma Director Central Bureau of Statistics 01-4245946 9841320637 sushils2001@yahoo.com; sushil.sharma@nepal.gov.np
47 Bal Krishna Pokharel Director Nepal Chamber of Commerce 014230947 9851281325 bpokharen@gmail.com
48 Shantosh Karki Lieutenant Colonel Nepal Army 014245240 9841281718 shantoshkarki37@gmail.com
49 Hutraj Thapa Joint Investigation director National Investigation Department 014211689 9851082309 hrthapa@hotmail.com
50 Pramodkrisna Karmachary Senior Divisional Engineer Ministry of Urban Development 014200282 9851149115 pramodkk28@yahoo.com
51 Binaya Poudel Senior Divisional Engineer Ministry of Energy, Water Resource and Irrigation 014211886 9841346917 binaya.np28@gmail.com
52 Bhupendra Bahadur Shrestha Senior Divisional Engineer Ministry of Physical Infrastructure and Transportation 0 9851092410 bhupen67@gmail.com
53 Dr Rajit Ojha Senior Divisional Engineer Department of Water Supply and Sewerage Management 0 0 itsmerajeet@gmail.com
54 Rajendra Sharma Senior Divisional Hydrologist Department Of Hydrology and Meteorology 014441092 9841574562 rajendra_706@hotmail.com

>>view all
>>view all