Nepal DRR Portal

Government of Nepal

Nepal Disaster Risk Reduction Portal

Kathmandu, Nepal

    National Flag of Nepal
RECENT NEWS
जिल्ला बाँके नेपालगंज उप-महानगरपालिका- २३ दिठापुर निवासी नन्द राम धोबीको फुसले छाएको घरमा अचानक आगलागी हुदा घरमा रहेको सरसमानहरु , ७ वटा बाख्रा र १ वटा बाछो जली नस्ट |                           २०७५ कार्तिक १२ गते राष्ट्रिय आपत्कालिन कार्य संचालन केन्द्रमा बसेको सम्बन्धित विषयगत क्षेत्रका नेतृत्व दायी, सह-नेतृत्व दायी तथा अन्य निकायका विपद् सम्पर्क व्यक्तिहरुको बैठकमा भएका निर्णयहरु                           बाँके जिल्ला नेपालगंज-१८ करकादौ नजिक भारतको मजप्फपुर घर भएको दिलिप प्रसाद को कवाड खरिद गर्ने पसल आगाडी आगो ताप्नको लागि टिनको ड्रममा आगो बालेकोमा सोहि आगोबाट कवाड जम्मा गरेको ठाउँमा आगलागी हुदा मानविय क्षति नभएको अन्दाजी १ लाख ५० हजार बराबरको क्षति |                          National Disaster Risk Reduction Strategic Action Plan 2018-2030                          National Disaster Risk Reduction Policy 2018                         

Disaster Focal Person

S.No. Name Designation Organization Telephone Mobile Email
1 Indu Ghimire Joint Secretary Ministry of Home Affairs 01-4211241 9851140005 ighimire027@gmail.com
2 Chuda Mani Bhandari Joint Secretary Ministry of Health and Population 014250842 9851129255 cmbgulmi@gmail.com
3 Deepak Adhikari Joint Secretary Ministry of Foreign Affairs 014211577 9851156246 suntalabari@gmail.com dipakad@mofa.gov.np
4 Beda Nidhi Khanal Under Secretary Ministry of Home Affairs 01-4200257 9851073030 bedkhanal@moha.gov.np; bedkhanal@gmail.com
5 Jiblal Bhusal Under Secretary Ministry of Federal Affairs and General Administration 0 9851058440 jiblal43@gmail.com
6 Bharat Sharma Under Secretary Ministry of Women, Children and Senior Citizen 014211190 9841273825 bharatsharmabrs@gmail.com
7 Janardan Rijal Under Secretary Ministry of Youth and Sports 014200545 9851120577 janardanrijal45@gmail.com
8 Suvaskumar Bhattarai Under Secretary Ministry of Law, Justice and Parliamentary Affairs 014211987 9841414311 suvaskbhattarai@gmail.com
9 Kiran Dangol Under Secretary Ministry of Forest and Environment 014211567 9851092237 kiran1965@gmail.com
10 Anup Nepal Under Secretary Ministry of Communication and Information Technology 014211980 9841520115 nepal0@yahoo.com
11 Binu Bajrachary Kuwar Under Secretary National Reconstruction Authority 014211465 9741026456 binu2064@gmail.com
12 Pradarsani Kumari Under Secretary Ministry of Industry, Commerce and Supplies 014211967 9851120005 pradasaniekumari7@gmail.com
13 Nirajan Ghimire Under Secretary Ministry of Culture,Tourism and Civil Avaiation 014211620 9841617575 nirajanghimire@gmail.com
14 Goma Devi Dhakal Under Secretary OPMCM 014211065 9841627439 paudelgoma.dhakal@gmail.com
15 Shivranjan Paudel Under Secretary National Planning Commission 014211133 9843156191 srpoudel@npc.gov.np
16 Baburam Bhandari Under Secretary Ministry of Finance 014211301 9841919207,9851113424 brbhandari1@yahoo.com/ brbhandari@mof.gov.np
17 Prakash Acharya Under Secretary Ministry of Peace and Reconstruction 014211171 9851092721 peaceprakashacharya@gmail.com
18 Ishwori Prasad Paudel Under Secretary Department of Forests 0 9851164364 poudel.01@gmail.com
19 Suman Debakota Under Secretary Department of Soil Conservation and Watershed Management 0 9841449341 devkotasumana07@yahoo.com
20 Laxman Prasad Bashyal Under Secretary Ministry of Education, Science and Technology 01-4200383 9841400221 lbashyal@hotmail.com
21 Bamshi Kumar Acharya Under Secretary Ministry of Home Affairs +977-9851097651 +977-9851097651 bamshia18@yahoo.com
22 Sita Duwadi Section Officer Ministry of Federal Affairs and General Administration 0 9841037494 slamichhane2011@yahoo.com
23 Binod Gnawali Section Officer Ministry of Agriculture and Livestock Development 014211665 9851194278 binod.iaas@gmail.com ganga1971@gmail.com
24 Sunil Sharma Paudel Section Officer Ministry of Defence 014200245 9851224238 jhapalisunil3455@gmail.com
25 Amardip Sunuwar Section Officer Ministry of Federal Affairs and General Administration 0 9860301314 sunuwaramardip@yahoo.com
26 Uddhav Raj Kattel Section Officer Ministry of Education, Science and Technology 0 0 katteluddhav.kattel@gmail.com
27 Damodar Sapkota S.D.E. Department of Water Induced Disaster Management 0 9841555319 dspkota02@gmail.com
28 Laxmi K.C. S.D.E. Department of Roads 0 9851087472 luxmee10@gmail.com
29 Bidur Jha Engineer Ministry of Drinking Water 0 9841432328 bidurjha018@hotmail.com
30 Roj Pratap Ja.Ba.Ra. Colonel Nepal Army 014246490 9851280405 rojrana@yahoo.com
31 Durga Prasad Bhattarai SSP Armed Police Force 01-4274594 9851258378 durgaprd.bhattarai@gmail.com, dm@apf.gov.np
32 Dilip Kumar Chaudhari SSP Nepal Police 014359306 9851280124 hidilip47@gmail.com
33 Chiranjibi Gautam Deputy Director Department of Education 0 9843219456 0
34 Dharmaraj Pandey . Nepal Red Cross Society 014270650 9851130168 dharma.pandey@nrcs.org
35 Bhojraj Ghimire . Nepal Red Cross Society 014272761 9851007289 bhojraj.ghimire@nrcs.org
36 Bhagawati Sangraula . Social Welfare Council 014418111 9841423080 lamsaldb@yahoo.com
37 Dr. Bal Bahadur Chand . Ministry of Livestock Development 014200568 9841261899,9851144170 chandbb@gmail.com
38 Ram Kumar Sapkota . Department of Survey 0 9841389660 ramksap1@gmail.com
39 Sujan Jojiju . Ministry of Labor, Employment and Social Protection 0 9841451411 sujan.jojiju@gmail.com
40 Sureshchandra Acharya . Department of Urban Development & Building Construction 0 9841675480 sureshkhaira@gmail.com
41 Kishor Kumar Bhattarai . Metropolitan emergency operation center 0 9851004397 kishorkbhattarai1@gmail.com
42 Chhabilal Khanal . Tribhuvan International Airport Civil Aviation Office 01-4113033 9851067564 chhabi66@yahoo.com
43 Sarojkumar Pokhrel . Tribhuvan International Airport Civil Aviation Office 0 9849031425 sarojkumarpokhrel@gmail.com
44 Sunil Pokharel . Department Of Hydrology and Meteorology 0 9841154377 sunilpokharel2014@gmail.com
45 . . Ministry of Land Management, Cooperatives and Poverty Alleviation 0 0 0
46 Indira ojha Director Department of Women and Children 015535480 9841741319 ojhaindira@yahoo.com
47 Dev Chandralal Karn Director Civil Aviation Authority of Nepal 014262324 9841305937 d_karna@hotmail.com
48 Sushil Kumar Sharma Director Central Bureau of Statistics 01-4245946 9841320637 sushils2001@yahoo.com; sushil.sharma@nepal.gov.np
49 Bisnu Bhatta DSP Armed Police Force 0 9861143192 bisnu_bhatta1@yahoo.com
50 Shantosh Karki Lieutenant Colonel Nepal Army 014245240 9841281718 shantoshkarki37@gmail.com
51 Hutraj Thapa Joint Investigation director National Investigation Department 014211689 9851082309 hrthapa@hotmail.com
52 Pramodkrisna Karmachary Senior Divisional Engineer Ministry of Urban Development 014200282 9851149115 pramodkk28@yahoo.com
53 Binaya Poudel Senior Divisional Engineer Ministry of Energy, Water Resource and Irrigation 014211886 9841346917 binaya.np28@gmail.com
54 Bhupendra Bahadur Shrestha Senior Divisional Engineer Ministry of Physical Infrastructure and Transportation 0 9851092410 bhupen67@gmail.com
55 Rajendra Sharma Senior Divisional Hydrologist Department Of Hydrology and Meteorology 014441092 9841574562 rajendra_706@hotmail.com

>>view all
>>view all