Nepal DRR Portal

Government of Nepal

Nepal Disaster Risk Reduction Portal

Kathmandu, Nepal

    National Flag of Nepal
RECENT ALERTS
जिल्ला िवपद् व्यवस्थापन समिति गठन तथा वीपद् जाेखीम न्युनीकरण तथा िवपद् व्यवस्थापन एेन २०७४ बारे अभीमुखीकरण                          मिति २०७४।०८।१६ गते विभिन्न विषयगत क्षेत्रको नेतृत्वदायी तथा सह नेतृत्वदायी निकायहरुको बैठकका निर्णयहरु                          दाङको राप्ती गाँउपालिका -३मसुरियमा ग्याँस सिलिण्‍डर लिग भई,आगलागी हुँदा १ महिलाको मृत्यु।                          २०७४ श्रावण महिनामा अाएकाे बाढीबाट प्रभावित व्यक्ति तथा परिवारकाे लागि राहत र पुनर्स्थापना कार्य सञ्चालन गर्ने सम्बन्धी मिति २०७४/०७/२७ गतेको मन्त्रिपरिषद्को निर्णय ।                          रसुवामा आगोलागी हँदा भौतिक क्षति                          

Cluster Head

S.No. Name Sector Sector Position Designation Phone Number Email Organization
1 Dr. Bholaram Shrestha Health Cluster Lead . 9855055868 dr.bhola@gmail.com Ministry of Health
2 Damodar Adhikari Health Cluster Co-Lead . 9801010022 adhikarid@searo.who.int WHO
3 Rajan Raj Pande Wash Cluster Lead Under Secretary 9841285593 pandeynepal@yahoo.com Ministry of Water Supply and Sanitation
4 Arinita Maskey Shrestha Wash Cluster Co-Lead . 9841410991 amaskeyshrestha@unicef.org UNICEF
5 Baburam Bhusal Food & Security Cluster Lead Under Secretary 9841353683 baburam1@mos.gov.np,baburam1@yahoo.com Ministry of Supplies
6 Sharwan Adhikari Food & Security Cluster Co-Lead . 9849543680, 9841369747 shrawan.adhikary@fao.org FAO
7 Kishor Aryal Food & Security Cluster Co-Lead Co-ordinator 9851070811 kishor.aryal@wfp.org WFP
8 Anup Nepal Emergency Communication Cluster Lead Under Secretary 9841520115 nepal0@yahoo.com Ministry of Information and Communications
9 Bhawana Upadhyay Emergency Communication Cluster Co-Lead IT Officer 9851047841 bhawana.upadhyay@wfp.org WFP
10 Shankar Hari Acharya Logistics Cluster Lead Under Secretary 9841509763 shankarhariacharya@gmail.com Ministry of Home
11 Krishna Bahadur Raut Logistics Cluster Lead Joint Secretary 9851140005 krishnaraut78@gmail.com Ministry of Home
12 Ratindra khatri Logistics Cluster Co-Lead . 9851220123 ratindra.khatri@wfp.org WFP
13 Krishna Prasad Subedi Nutrition Cluster Lead Section Officer 9841319690 Ministry of Health
14 Anirudra Sharma Nutrition Cluster Co-Lead . 9851088567 ansharma@unicef.org UNICEF
15 Dorendra Niraula Pretection Cluster Lead Under Secretary 9851220833 doren_320@yahoo.com Ministry of Women, Children and Social Welfare
16 Radha Gurung Pretection Cluster Co-Lead . 9841220289 rgurung@unicef.org UNICEF
17 Hari Bdr. Karki Pretection Cluster Co-Lead . 9801056006 hkarki@unfpa.org UNFPA
18 Narayan Krishna Shrestha Education Cluster Lead Under Secretary 9851058576 narayan.nks@gmail.com Ministry of Education
19 Sabina Joshi Education Cluster Co-Lead . 9851064207 sajoshi@unicef.org UNICEF
20 Pramodkrisna Karmachary Shelter Cluster Lead Senior Divisional Engineer 9851142115 pramodkk28@yahoo.com Ministry of Urban Development
21 Sanjeev Hada Shelter Cluster Co-Lead . 9851027783 sanjeev.hada@ifrc.org IFRC
22 Padma Sundar Joshi Shelter Cluster Co-Lead . 9851124763 ps.joshi@unhabitat.org.np UNHABITAT
23 Pramodkrisna Karmachary. Camp Co-ordination and Management Cluster Lead Senior Divisional Engineer 9851142115 pramodkk28@yahoo.com Ministry of Urban Development
24 Prajwal Sharma Camp Co-ordination and Management Cluster Co-Lead . 9841218332 psharma@iom.int IOM
25 Yubaraj Subedi Early Recovery Cluster Lead Under Secretary 9851154261 yubaraj2021@gmail.com Ministry of Federal Affairs and Local Development
26 Vijaya Singh Early Recovery Cluster Co-Lead . 9851041653 vijay.sing@undp.org UNDP
27 Kedar Dhungana Early Recovery Cluster Co-Lead . 9851007816 kedar.dhungana@undp.org UNDP
28 Maniratn Aryal Agriculture/Livestock Lead . 9845069826 maniaryal@gmail.com Ministry of Agricultural Development
29 Dr. Bal Bahadur Chand Agriculture/Livestock Lead . 9841261899,9851144170 chandbb@gmail.com Ministry of Livestock Development

Quick Links