Nepal DRR Portal

Government of Nepal

Nepal Disaster Risk Reduction Portal

Kathmandu, Nepal

    National Flag of Nepal
RECENT ALERTS
मिति २०७३/११/१४ गतेका दिन जिल्ला दांग पुरन्धारा गा.बि..स.८ मा आगलागी हुँदा ३ लाख बराबरको क्षेती , २ वटा गोरु मृत्यु १ वटा गाई घाइते मानबिय क्षेती नभयको                           जिल्ला दांग गोबरडीया गा.बि.स. वार्ड न. ७ मा मिति २०७३/११/१६ गते आगलागी हुँदा १,५०,०००/ बराबरको क्षेती भयको छ ।                           मिति २०७३|११ |१६ गते जि.सप्तरी इतहरी -९ मा बिधुत सर्ट भई अचानक आगलागी हुदा अ.मु.रु. १ ,५०,००० हजार बराबरको क्षति |                          मिति २०७३/११/१५ गते जि. सप्तरीको कटैया -७ मा आगो ताप्ने क्रममा घार्इते १ महिलाको उपचारको क्रममा मृत्यु भएको ।                          मिति २०७३|११ |१३ गते जि.सप्तरी राजविराज न .पा .-७ मा बिधुद्को तार सर्ट भई अचानक आगलागी हुदा अ.मु.रु. २ ,५०,००० हजार बराबरको क्षति |                         

Cluster Head

S.No. Name Sector Sector Position Designation Phone Number Email Organization
1 Dr. Bholaram Shrestha Health Cluster Lead . 9855055868 dr.bhola@gmail.com Ministry of Health
2 Damodar Adhikari Health Cluster Co-Lead . 9801010022 adhikarid@searo.who.int WHO
3 Rajan Raj Pande Wash Cluster Lead Under Secretary 9841285593 pandeynepal@yahoo.com Ministry of Water Supply and Sanitation
4 Arinita Maskey Shrestha Wash Cluster Co-Lead . 9841410991 amaskeyshrestha@unicef.org UNICEF
5 Baburam Bhusal Food & Security Cluster Lead Under Secretary 9841353683 baburam1@mos.gov.np,baburam1@yahoo.com Ministry of Supplies
6 Sharwan Adhikari Food & Security Cluster Co-Lead . 9849543680, 9841369747 shrawan.adhikary@fao.org FAO
7 Kishor Aryal Food & Security Cluster Co-Lead Co-ordinator 9851070811 kishor.aryal@wfp.org WFP
8 Anup Nepal Emergency Communication Cluster Lead Under Secretary 9841520115 nepal0@yahoo.com Ministry of Information and Communications
9 Bhawana Upadhyay Emergency Communication Cluster Co-Lead IT Officer 9851047841 bhawana.upadhyay@wfp.org WFP
10 Shankar Hari Acharya Logistics Cluster Lead Under Secretary 9841509763 shankarhariacharya@gmail.com Ministry of Home
11 Krishna Bahadur Raut Logistics Cluster Lead Joint Secretary 9851140005 krishnaraut78@gmail.com Ministry of Home
12 Ratindra khatri Logistics Cluster Co-Lead . 9851220123 ratindra.khatri@wfp.org WFP
13 Tulasi Prasad Dahal Nutrition Cluster Lead Section Officer 9851183695 tulsi.dahal@mohp.gov.np Ministry of Health
14 Anirudra Sharma Nutrition Cluster Co-Lead . 9851088567 ansharma@unicef.org UNICEF
15 Dorendra Niraula Pretection Cluster Lead Under Secretary 9851220833 doren_320@yahoo.com Ministry of Women, Children and Social Welfare
16 Radha Gurung Pretection Cluster Co-Lead . 9841220289 rgurung@unicef.org UNICEF
17 Hari Bdr. Karki Pretection Cluster Co-Lead . 9801056006 hkarki@unfpa.org UNFPA
18 Narayan Krishna Shrestha Education Cluster Lead Under Secretary 9851058576 narayan.nks@gmail.com Ministry of Education
19 Sabina Joshi Education Cluster Co-Lead . 9851064207 sajoshi@unicef.org UNICEF
20 Pramodkrisna Karmachary Shelter Cluster Lead Senior Divisional Engineer 9851142115 pramodkk28@yahoo.com Ministry of Urban Development
21 Sanjeev Hada Shelter Cluster Co-Lead . 9851027783 sanjeev.hada@ifrc.org IFRC
22 Padma Sundar Joshi Shelter Cluster Co-Lead . 9851124763 ps.joshi@unhabitat.org.np UNHABITAT
23 Pramodkrisna Karmachary. Camp Co-ordination and Management Cluster Lead Senior Divisional Engineer 9851142115 pramodkk28@yahoo.com Ministry of Urban Development
24 Prajwal Sharma Camp Co-ordination and Management Cluster Co-Lead . 9841218332 psharma@iom.int IOM
25 Purushottom Subedi Early Recovery Cluster Lead Under Secretary 9841262958 ptmsubedi@gmail.com Ministry of Federal Affairs and Local Development
26 Vijaya Singh Early Recovery Cluster Co-Lead . 9851041653 vijay.sing@undp.org UNDP
27 Kedar Dhungana Early Recovery Cluster Co-Lead . 9851007816 kedar.dhungana@undp.org UNDP
28 Hast Bahadur Bist Agriculture/Livestock Lead . 9849594680 bistahb@gmail.com Ministry of Agricultural Development
29 Dr. Bal Bahadur Chand Agriculture/Livestock Lead . 9841261899,9851144170 chandbb@gmail.com Ministry of Livestock Development

Quick Links